V krátkosti o nás

Profilom našej firmy je plánovanie, vývoj a výroba transportnej techniky podľa špeciálnych požiadaviek našich klientov. Za viac ako 20 rokov nášho pôsobenia sme vybudovali aktívne a kreatívne obchodné vzťahy s priemyselnými firmami v celej Európe. Najväčším používateľom našich výrobkov je automobilový priemysel, ale používajú sa aj v rôznych iných priemyselných odvetviach, napríklad v stavebníctve, textilnom, potravinárskom priemysle.

Sme si vedomí toho, že ak chceme zodpovedať náročným požiadavkám trhu, musíme garantovať kvalitu našich výrobkov. Preto sme v našej firme zaviedli manažment kvality ISO 9001:2000.

Veríme, že pomocou našich internetových stránok získate krátky prehľad a pravdepodobne ľahšie nájdeme vhodné riešenia na Vaše problémy súvisiace s transportom výrobkov.

Areál PROG Jedna z výrobných hál firmy PROG, s.r.o.

Spoločensky zodpovedný podnik

Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. týmto potvrdzuje výsledok hodnotenia zameraného na spoločensky zodpovedné podniky. Prog, s.r.o. bol za rok 2013 vyhodnotený ako SPOLOČENSKY ZODPOVEDNÝ PODNIK. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v atestačnom a informačnom systéme udelená pečať „Spoločensky zodpovedný podnik“, ktorú získalo len 4,4% z 223.634 hodnotených subjektov.

Ocenenie Certifikát Spoločensky zodpovedný podnik

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Pozývame Vás na návštevu našej firmy. Presvedčte sa vlastnými očami o našej profesionalite! Chcete si u nás dať vyrobiť transportnú techniku šitú na mieru? Prezrite si naše výrobné priestory! Potrebujete skladovať momentálne nepotrebné kontajnery? Pozrite si náš areál a skladovacie priestory: máme dosť miesta az pre Vašu techniku. Máte staršie alebo poškodené kontajnery? Presvedčte sa osobne, čo s nimi dokážu urobiť naši odborníci na úseku údržby! Dohodnite si termín návštevy ešte dnes! Srdečne Vás privítame v našej firme.